H320QN01 V2

| πίνακας Μοντέλο | H320QN01 V2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 45.12×67.68 mm |
| Περίγραμμα | 50.6×78.9×2.18 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 67% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MDDI/MIPI , 23 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.85V (IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO H320QN01 V2.
Τα AUO H320QN01 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO H320QN01 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO H320QN01 V2 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO H320QN01 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO H320QN01 V2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO H320QN01 V2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO H320QN01 V2 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO H320QN01 V2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "H320QN01 V2"
- AUO H320QN01 V2
- Φύλλο δεδομένων H320QN01 V2
- Εικόνα H320QN01 V2
- Τιμή H320QN01 V2
- Διανομέας H320QN01 V2
